KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10302025
*
nr 1030 2025
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2016
kl 20:11:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 20:53:41
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på trä oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:41
*
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
nr 1030 2025
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/4 20:53:41 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på trä oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:41